Měníme sny v reality

Reference klientů

Moc děkuji mým klientům za projevenou důvěru a spolupráci, a že mi dovolili sdílet jejich reference zde na mých webových stránkách. Velmi si toho vážím.

Lenka Režňáková

Slečna Režňáková je velice příjemná, ochotná, flexibilní a hlavně není ten "klasický makléř" který Vám chce prodat nemovitost za každou cenu. Kdykoliv, cokoliv jsem potřeboval, vždy mi vyšla vstříc, a bylo jedno jestli je den nebo noc, víkend nebo pracovní týden. Jde vidět, že ji práce baví. Moje koupi bytu byla opravdu na krev, protože mě tlačil čas s hypotékou která mi končila. Vše jsme spolu vyřešili včas, a to i přes to, že jsem byl na dovolené a řešila věci za mě. Chtěl bych jí touto cestou ještě jednou poděkovat, a těším se na další spolupráci. Více takových makléřů a realitních kanceláří jako jste vy. Děkuji Vám.

Jakub Uher - kupující

Se slečnou Režňákovou a realitní kanceláří mám zkušenosti dvě, poprvé jsme se setkali u koupi bytu a podruhé u prodeje. V obou případech jsem byl naprosto spokojený. Komunikace, vystupování, smysl pro detail, zkušenosti a celkový přehled na jedničku. Troufám si říct, že kdyby nebylo slečny Režňákové, tak bych byt prodával ještě dnes. Těším se na další spolupráci.

Jaroslav Dac

S realitním odvětvím jsem neměl moc zkušeností. Lenka Režňáková během koupě nemovitosti ochotně, rychle a se zájmem zodpověděla každý můj dotaz. Když zrovna nemohla zvednout telefon nebo odepsat na mail kvůli jiným schůzkám nebo přesunům autem, stejně přišla do pár minut sms kdy zavolá. Nebylo výjimkou, že emaily od ní přicházely kolem půlnoci až poté, co se vrátila z cest. Drží slovo, je pracovitá a pracuje pro své klienty se zájmem. Takhle funguje :)

Martin Húsek - kupující

Dobrý den paní Režňáková, reference většinou nepíšu, ale musím uznat, že s Vaší pomocí a radami byl převod nemovitosti hračka. Vždy jsem věděla, co je nutné udělat, jaký bude postup a taky jsem mohla zavolat nebo napsat klidně i přes víkend bez toho, abych měla pocit, že Vás obtěžuji. Ještě jednou děkuji za bezproblémový nákup nemovitosti.

MUDr.Viera Uhrová - kupující

Dobrý den, rád bych touhle cestou poděkoval realitní makléřce Lence Režňákové za perfektní a profesionální přístup, inzerci a následný prodej mojí nemovitosti. Vše proběhlo perfektně a na 100% bylo vyřízeno všechno do posledního puntíku. :-) Maximální spokojenost z mojí strany. Doporučím vás všem mým známým, kteří budou chtít prodat či koupit nějakou nemovitost.

Tomáš Kocman - prodávající

Za mě i manžela můžu paní Režňákovou Lenku jen doporučit. Je to velmi příjemná, laskavá, ochotná a vždy milá makléřka. Patří jí nejedno velké díky za rychlý a bezproblémový prodej našeho bytu, a to od začátku až do předání bytu novému majiteli. Je to profesionálka na svém místě a pokud bude někdy někdo potřebovat k prodeji či koupi nemovitosti makléřku, tak doporučím jedině paní Režňákovou, to je totiž sázka na jistotu !!! PS: Kdyby byli všichni makléři tak poctiví a upřímní jako ona, tak by se už lidi nebáli prodat svoji nemovitost přes realitku.

Lenka a František Schmidtovi - prodávající

Má zkušenost se slečnou Režňákovou jako realitní makléřkou je veskrze pozitivní. Je si vědomá nelichotivé pověsti makléřů, a proto se snaží odlišit a dělat svou práci seriózně a dobře. Při jednání je vždy příjemná, vstřícná, orientuje se v problematice nemovitostí a co neví, okamžitě zjistí. Mohu ji tedy dalším klientům jen doporučit.

Pavel Zrubek - kupující

Za nás maximální spokojenost. Slečna je velice pracovitá a důsledná. Bere svoji práci vážně. Vždy s úsměvem zodpoví veškeré naše dotazy. Ve srovnání s dřívější spoluprací s jinými realitními makléři je slečna Režňáková jednička. I když se vyskytne zádrhel, přijde ihned sama s řešením. Těšíme se na další případnou spolupráci.

Daniel Paleček a Michaela Pokorná - prodávající

Leni, s manželem jsme se shodli, že Tvé služby i služby Realpart byly nejvyšší kvality. Jsme moc spokojeni a hlavně jsme moc rádi za to, že jsme si ke koupi naší první nemovitosti vybrali vás. Opravdu kvalitní finanční poradenství a informovanost z vaší strany (a to i uprostřed noci). Jsme za vás vděční. Obrovská spokojenost a hlavně spolupráce s mladými lidmi, kteří VÍ!!! Ještě jednou velké DÍKY :)

Manželé Černí - kupující

Při první koupi bytu jsme s přítelkyní neměli štěstí a realitní makléř nedělal svou práci jak by měl. Při druhé koupi jsme doufali v jiný přístup a hlavně jiné jednání. Děkujeme slečně Režňákové za informovanost a profesionalitu díky které vše dopadlo dobře.

Jaroslav Dac a Tereza Šlichtová - kupující

Po několika špatných zkušenostech při koupi bytu, jsem velice rád, že jsem se dostal ke slečně Lence Režňákové. Od samého začátku měla zájem o oboustrannou spolupráci. Při jakékoliv změně situace, mě okamžitě informovala a jednala. Mohl jsem se na ni obrátit s jakoukoliv připomínkou, ihned hledala řešení, byl jsem maximálně spokojen. Tak si představuji perfektní profesionální přístup a jako makléřku ji doporučuji všem, kteří potřebují poradit na trhu s nemovitostmi. Moc děkuji

Jan Křižák - kupující

Po úmrtí našeho otce jsme se nemohli dohodnout s prodejem bytu. Oba sourozenci byli pro prodej bez RK a já jsem chtěla prodej, co nejrychleji a samozřejmě se spolupráci s RK. Po telefonickém hovoru s pí. Režňákovou jsem se rozhodla, že zrovna s ní chci spolupracovat :) i když to s námi nebylo jednoduché a domluva se sourozenci byla složitá, tak pí.Režňáková vše zvládla na jedničku s hvězdičkou. Všem její služby doporučuji a ještě jednou děkuji za trpělivost, rychlé vyřízení a hlavně lidský přístup :) Lepší realitní makléřku jsem ještě nepotkala a to jsme prodávali a kupovali nemovitosti již několikrát.

Nikol Mertová – prodávající

S Vaší prací jsem byl velmi spokojený. Flexibilní reakce, trpělivost se mnou, snažila jste se ke spokojenosti a vše dobře dopadlo.

Ing. Antonín Kovářík – prodávající

Spokojený klient je pro nás velmi důležitý, buďte i vy naším klientem.

Kontakt na naši specialistku: Lenka Režňáková, tel: 607 242 938 nebo použijte kontaktní formulář.